ЗНО-2021

Картинки по запросу зно


Картинки по запросу зно

Стартує компанія з підготовки та проведення ЗНО-2021. З особливостями цьогрічного проведення зовнішнього незалежного оцінювання можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/file/d/17amaR-6_bQNcfpzHZtrjMGZM1Wvuo6hQ/view?usp=sharing 


До уваги випускників 



Форма навчання на курсах – вечірньо-дистанційна. 
Початок прийому заяв – 1 грудня 2020 року. 
Зареєструватись і заповнити електронну заявку можна на сайті університету https://signup.znu.edu.ua/index.php 
Тривалість занять із 18 січня 2020 року до 23 травня 2021 року. 
Підготуйтеся з одного або декількох предметів: 
  • Українська мова та література 
  • Історія України 
  • Англійська мова 
  • Математика 
  • Фізика 
  • Біологія 
  • Хімія
  • Географія 
    Для зарахування на підготовчі курси необхідно подати такі документи: заяву про зарахування на підготовчі курси, 1 фото 3х4, ксерокопію паспорта, довідку із закладу освіти, копію квитанції про оплату. Документи в електронному вигляді треба прикріпити до електронної реєстрації або надіслати на електронну пошту відділу.
        По детальну інформацію щодо підготовчих курсів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою: вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2, тел.: (061) 289-12-96, e-mail: vdpp_znu@ukr.net телеграм-канал: Вступнику ЗНУ: https://t.me/VDPP_ZNU

Реєстрація на ЗНО-2020:





Інформацію щодо процедури реєстрації та проходження ЗНО можна отримати за посиланнями 

https://testportal.gov.ua/zno-2020-2/

https://dneprtest.dp.ua/cms/index.php?option=com_content&view=article&id=750


Норматина база:

07.11.2019
06.11.2019
06.11.2019
06.11.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.07.2019
09.07.2019
21.05.2019
11.05.2019


                                  Картинки по запросу зно



Пробне ЗНО-2020

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) – добровільне тестування осіб, що проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.
Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.
Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 10 жовтня 2019 року №139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.
Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).
 Вартість ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
Пробне ЗНО є платним для учасників і неприбутковим для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб.
Вартість одного тестування для одного учасника складає 145 грн.
Реєстрація на ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання
Реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО проводитиметься з 03 до 24 січня 2020 року.
На сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти здійснюватиметься реєстрація учасників пробного ЗНО, що проживають: Херсонська, Миколаївська області, Автономна Республіка Крим, м. Севастополь. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.
Правила реєстрації учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року
 Для реєстрації необхідно:
  • зайти на сторінку реєстрації на пробне тестування;
  • заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО;
  • з персональної сторінки ("особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО;
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг;
  • роздрукувати запрошення-перепустку, де вказано час і місце проведення пробного ЗНО (інформацію буде розміщено в "особистому кабінеті" учасника пробного ЗНО до 02.03.2020 року).
 УВАГА!  Учасником пробного ЗНО зможе стати особа, яка зареєструється для його проходження та здійснить оплату.
Звертаємо увагу на те, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.
У день проходження ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
У зазначений у запрошенні-перепустці день та час потрібно з’явитися на пункт пробного ЗНО.
Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:
  • запрошення-перепустку;
  • паспорт (свідоцтво про народження).
 Результати ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання
Результати пробного тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», посилання на який буде розміщено на нашому сайті в "Особистому кабінеті учасника ПЗНО".
Для визначення результатів учасникам пробного ЗНО буде необхідно ввести відповіді (використовуючи власний бланк відповідей тієї чи іншої сертифікаційної роботи пробного ЗНО) до вище зазначеного сервісу в терміни:
  • з української мови і літератури з 21 до 23 березня;
  • з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов з 28 до 30 березня.
Оголошення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання:
  • 27.03.2020 з української мови і літератури;
  • 03.04.2020 з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.
Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти та для конкурсного відбору на навчання до закладів вищої освіти.
  




Поради щодо підготовки та проходження ЗНО

Картинки по запросу зно

Пам’ятка для випускників


Послідовність підготовки до ЗНО 


      1. Розробіть план підготовки до ЗНО: визначте обсяг роботи на кожен тиждень, день. Заплануйте, коли саме ви вивчатимете той чи той розділ, ту чи ту тему. Психологи радять розпочинати з найцікавішої теми —  це допоможе швидко звикнути до режиму роботи.
      2. Після кожної години занять обов’язково робіть перерву на 10 хвилин. А після 2-3 годин роботи можна перепочити вже півгодини, наприклад, поїсти, вийти на свіже повітря тощо. Через 3-4 години занять відпочивайте не менше 2 годин. Напередодні складання ЗНО добре виспіться та відпочиньте.
      3. Заздалегідь підготуйте все необхідне в день тестування: одяг, документи (паспорт або свідоцтво про народження, Сертифікат, запрошення), дві чорні гелеві ручки, годинник, негазовану воду в прозорій пляшці.


Засвоєння та систематизація навчального матеріалу 


        1. Задля того щоб швидше та легше засвоїти велику кількість фактологічного матеріалу, складіть план, намалюйте схему або напишіть конспект, доберіть приклади з практики. Якщо є потреба, зверніться по допомогу до батьків.
        2. Випишіть основні дати, визначення, формули тощо на окремий аркуш та прикріпіть його туди, куди найчастіше спрямований ваш погляд.
        3. Намагайтеся зрозуміти нову інформацію, а не запам’ятати її суто механічно. 
        4. Не вивчайте новий матеріал безпосередньо перед іспитом, аби не забути раніше засвоєне. За два тижні до тестування займайтеся лише повторенням та закріпленням раніше вивченого матеріалу.
        5. Попросіть когось із рідних або друзів послухати ваші відповіді на найскладніші запитання, аби перевірити рівень засвоєння інформації.
        6. Обов’язково прагніть до хорошого результату. Не налаштовуйтеся на те, що можете не впоратися із якимось завданням. Вірте у власні сили та знання.

Поведінка під час ЗНО 


      1. Виходячи з дому, переконайтеся, що ви взяли всі необхідні речі. До пункту тестування намагайтеся прибути завчасно, а тому залиште собі додатковий час на непередбачувані обставини, як-от проблеми з транспортом, затори тощо.
      2. Під час тестування дотримуйтеся правил поведінки, передбачених процедурою ЗНО.
      3. Під час роботи над тестом будьте максимально зосередженими: перш ніж виконувати завдання, уважно прочитайте інструкцію. Адже неуважність є однією з причин допущених помилок.
      4. Стежте за часом і раціонально розподіляйте його.
      5. Будьте уважними під час оформлення бланків відповідей. Адже помилки призведуть до анулювання результату завдання.
       6. Якщо під час проведення тестування помітите порушення офіційно визначеної процедури, — подавайте апеляцію. Її потрібно написати одразу після завершення тестування, не виходячи з аудиторії. Апеляцію щодо несправедливого, на ваш погляд, оцінювання ваших знань можна подати одразу після отримання Сертифіката. 


Рекомендації щодо підготовки випускників до проходження ЗНО

Картинки по запросу зно

Пам’ятка для батьків


  1. Оберігайте свою дитину від надмірної тривожності, адже це може негативно вплинути на проходження тестування. Дитині завжди передається хвилювання батьків, однак через брак життєвого досвіду впоратися з ним їй значно складніше. Тож станьте для неї прикладом урівноваженості та впевненості.
  2. Підтримуйте впевненість дитини у власних силах, частіше хваліть, підбадьорюйте. Адже страх припуститися помилки підвищує ймовірність реально помилитися під час тестування.
  3. Стежте за самопочуттям дитини та графіком її навчання, аби вчасно запобігти перевтомі.
  4. Стежте за раціоном харчування дитини, адже під час інтенсивного розумового напруження організм, що росте й розвивається, потребує поживних речовин і збалансованого комплексу вітамінів. Лікарі радять вживати більше риби, сиру, горіхів та кураги, які стимулюють роботу головного мозку.
  5. Допоможіть дитині навчитися орієнтуватися в часі та правильно його розподіляти. Тоді вона вмітиме концентруватися протягом усього тестування. Це сприятиме її спокою й позбавить від зайвої тривожності. Напередодні іспиту забезпечте дитині повноцінний відпочинок.


Немає коментарів:

Дописати коментар